O firmie

Misją Agencji Interaktywnej SOCKET Marketing jest świadczenie usług z zakresu IT, przede wszystkim firmom z sektora MSP, które nie mają jeszcze własnego zaplecza informatycznego.
Nasza oferta jest nieustannie poszerzana, tak by w najbliższym czasie wachlarz usług zapewniał kompleksową obsługę naszych klientów.
W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na wykorzystaniu ogromnego potencjału Internetu – medium niestety wciąż niedocenianego przez bardzo dużą część polskich przedsiębiorców. Medium, bez którego żadna polska firma nie będzie miał szans w starciu z zachodnioeuropejską konkurencją. Medium, które jest dzisiaj środkiem „pierwszego kontaktu” przy nawiązywaniu prawie wszystkich kontaktów biznesowych – zarówno na arenie międzynarodowej jak i polskiej.

Na dzień dzisiejszy nasza oferta obejmuje:

  • pozycjonowanie stron – dzięki tej usłudze, twoja witryna zawsze będzie zajmowała nawyższe miejsca w wynikach wyszukiwarek internetowych; U nas nie płacisz za nic z góry, a umowa na określony z góry okres nie jest obligatoryjna; Płacisz tylko za efekty i rozliczasz się na podstawie comiesięcznych faktur abonamentowych – w każdej chwili możesz z jakiegoś hasła zrezygnować (bo na przykład się nie sprawdziło i nie generuje ruchu na jaki liczyłeś), zamienić jedno hasło na drugie, bądź też dodać kolejne; nie masz „związanych rąk” obowiązującym okresem umowy; ale jeśli chcesz możemy również podpisać umowę – wówczas na za każde pół roku jej obowiązywania dostajesz jeden miesiąc gratis (podpisujesz umowę na 6 miesięcy, a płacisz za 5; podpisując umowę na 12 miesięcy, płacisz za 10, itd.);
  • projektowanie stron internetowych – wykonujemy zarówno proste strony, tzw. wizytówki internetowe, ale także duże rozbudowane witryny. Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia odbicia lustrzanego polskiej witryny w językach: angielskim, niemieckim, włoskim, rosyjskim, białoruskim, ukraińskim;
  • projektowanie prezentacji multimedialnych
  • hosting stron www