Napisz do nas
WejdŸ na WebCulture.eu
WejdŸ na SOCKET Marketing
 

:: pozycjonowanie ::

:: strony www ::

:: hosting ::

:: outsourcing IT ::

:: praca ::

 

U nas nie płacisz za nic z góry, a umowa na określony z góry okres nie jest obligatoryjna; Płacisz tylko za efekty i rozliczasz się na podstawie comiesięcznych faktur abonamentowych - w każdej chwili możesz z jakiegoś hasła zrezygnować (bo na przykład się nie sprawdziło i nie generuje ruchu na jaki liczyłeś), zamienić jedno hasło na drugie, bądź też dodać kolejne; nie masz "związanych rąk" obowiązującym okresem umowy;

ale jeśli chcesz możemy również podpisać umowę - wówczas na za każde pół roku jej obowiązywania dostajesz jeden miesiąc gratis (podpisujesz umowę na 6 miesięcy, a płacisz za 5; podpisując umowę na 12 miesięcy, płacisz za 10, itd.);

 

Pozycjonowanie to najprostsza i najskuteczniejsza forma promocji strony w Internecie. Nie ma chyba na świecie internauty, który nie posługiwałby się wyszukiwarką. To podstawowe i najważniejsze narzędzie, które pozwala wyszukać w sieci interesujące nas strony.

Inwestując w zaprojektowanie i wykonanie serwisu internetowego swojej firmy, nie możesz zapomnieć o wypozycjonowaniu nowopowstałej strony. Bez tego Twoja strona nie będzie spełniać swojej podstawowej funkcji - bo jak może ją spełniać, skoro internauci nie mogą jej odnaleźć w sieci? Jak ma skutecznie promować Twoje przedsiębiorstwo i pomagać w zdobywaniu nowych kontrahentów?

Owszem, będziesz podawał adres swojej strony na wizytówkach, dokumentach, podyktujesz go klientowi przez telefon, ale potencjał swojej strony wykorzystasz dopiero wówczas, kiedy będzie można ją odnaleźć bez żadnej pomocy.

Wypozycjonowanie strony jest inwestycją zdecydowanie bardziej skuteczną niż zakup linków czy drogich boksów reklamowych. Pamiętaj, że internauta poszukujący strony za pomocą wyszukiwarki juz wie, co chciałby znaleźć - dlatego zdecydowanie powinieneś zadbać o wysokie pozycje na te frazy, które są zgodne z profilem Twojej działalności.

Zróbmy test... Wpisz w wyszukiwarce zapytanie takie, jakiego użyłbyś, gdybyś chciał odnaleźć w Internecie firmę taką jak Twoja. Na którym "jesteś" miejscu? A może w ogóle nie możesz się "dokopać" do Twojej strony? Może użyj innej frazy? Jakie miejsce "zajmujesz" teraz?
Firmy, których adresy widzisz na pierwszych miejscach, zadbały o dobre wypozycjonowanie swojej strony. Czy chcesz, żeby Twoja strona znalazła się w ich towarzystwie?

Wystarczy, że napiszesz do nas i podasz adres swojej strony oraz frazy, na które mielibyśmy ją wypozycjonować. Resztą się zajmiemy...

 

 

 
pozycjonowanie www ::: pozycjonowanie stron : Poznań - Warszawa - Kraków